Portal pomocy zwierzętom

Bezpieczny Zwierzak!

Porady i usługi dla zwierząt na terenie Krakowa i nie tylko...

„Bezpieczny Zwierzak” odwiedził Radio Kraków

W sobotę 25 czerwca 2022 roku mieliśmy przyjemność gościć w studiu Radia Kraków. W trakcie audycji radiowej „Klinika Zdrowego Chomika” opowiadaliśmy o działalności naszej firmy. Serdecznie dziękujemy Radiu Kraków i Panu Redaktorowi Grzegorzowi Bernasikowi za zaproszenia nas do audycji. 

„Klinika Zdrowego Chomika” to (jak przeczytać można na stronie internetowej Radia Kraków) program dla wielbicieli nie tylko chomików, ale wszelkich zwierząt: dużych i małych, z sierścią i bez , tych udomowionych, i tych żyjących na swobodzie. Jedyna w tej części świata audycja, dla której „uchronienie tchórzofretki przed niepożądaną ciążą” jest równie ważne, jak los czworonogów ze schroniska. 

Zapraszamy do wysłuchania audycji…

Dzięki uprzejmości Radia Kraków udostępniamy Wam całość audycji radiowej „Klinika Zdrowego Chomika” wyemitowanej na żywo na antenie Radia Kraków w dniu 25 czerwca 2022 roku. Gorąco zachęcamy do wysłuchania audycji w trakcie której rozmawialiśmy nie tylko o „Bezpiecznym Zwierzaku”, poruszyliśmy wiele pro zwierzęcych tematów, które z pewnością Was zainteresują.

Bezpieczny Zwierzak na parkingu Radia Kraków

(aby powiększyć kliknij na miniaturkę zdjęcia)

Zadzwoń do nas i zapytaj jak możemy Ci pomóc 600 17 50 50