Portal pomocy zwierzętom

Bezpieczny Zwierzak!

Porady i usługi dla zwierząt na terenie Krakowa i nie tylko...

Jak tylko Cię zobaczyłem, wiedziałem, że czeka nas przygoda!

Licencjonowany przewóz zwierząt…

Zdarzają się sytuacje, w których Wasz pupil wymaga natychmiastowej pomocy lekarza weterynarii. Odwiedzenie najbliższego gabinetu w trakcie dnia nie stanowi problemu. Najbliższa lecznica znajduje się zazwyczaj w odległości zaledwie kilku przecznic od miejsca naszego zamieszkania.

W godzinach nocnych sytuacja się komplikuje. Co prawda w samym Krakowie funkcjonują całodobowe kliniki weterynaryjne jednak okazuje się, że jeśli nie posiadamy własnego środka transportu dotrzeć do nich może być bardzo trudno.

Oczywiście możecie poprosić o pomoc w podwiezieniu do lekarza weterynarii sąsiadów, znajomych lub kogoś z rodziny – nie zawsze jednak osoby te dysponują czasem lub samochodem. Zamówienie taksówki, która w środku nocy zawiezie Was wraz z chorym czworonogiem do całodobowej kliniki jest bardzo trudne – wręcz niemożliwe. Korporacje działające na terenie Krakowa zazwyczaj odmawiają przyjęcia zamówienia na taki kurs lub czas oczekiwania jest bardzo długi.

Jeśli jesteście opiekunami kilku kilogramowego zwierzaka, a odległość od naszego miejsca zamieszkania do najbliższego lekarza możliwa jest do pokonania na własnych nogach z pupilem na rękach – nie ma problemu. Co w sytuacji kiedy Wasz podopieczny waży więcej niż kilka kilogramów, a odległość do pokonania wynosi np. 10 km, jest środek nocy z soboty na niedziele, nie posiadacie samochodu, ani nikogo do kogo moglibyście zwrócić się z prośbą o podwiezienie? Na szczęście jest „Bezpieczny Zwierzak” – możecie na nas liczyć!

Posiadane przez nas licencje, certyfikaty i uprawnienia znajdziesz <TUTAJ>

Dbamy o wygodę i bezpieczństwo!

Nasze samochody są w pełni klimatyzowane. Oznacza to, że zarówno przestrzeń dla pasażera jak i przestrzeń dla czworonoga ma odpowiednią, komfortową temperaturę. Dodatkowo samochody, którymi przewozimy zwierzęta są systematycznie dezynfekowane tj. ozonowane.

Obszar działania naszej firmy…

Ze względu na bardzo bogatą ofertę naszej firmy obszar świadczonych usług jest uzależniony od wielu czynników, przede wszystkim obsługujemy swoim zasięgiem Kraków i okolice, jednak w szczególnych wypadkach jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie na terenie całego kraju.

Zadzwoń do nas i zapytaj jak możemy Ci pomóc 600 17 50 50