Portal pomocy zwierzętom

Bezpieczny Zwierzak!

Porady i usługi dla zwierząt na terenie Krakowa i nie tylko...

Bezpieczny Zwierzak wspiera Fundację Psi Los...

Fundacja Psi Los

Fundacja Psi Los powstała w 2011 roku, aby nieść wszechstronną pomoc bezdomnym i pokrzywdzonym zwierzętom. Realizuje swoje cele poprzez wspieranie schronisk i przytulisk, organizowanie zbiórek darów, propagowanie odpowiedzialnego oraz humanitarnego stosunku do zwierząt. Działania Fundacji mają na celu poprawę warunków życia, zdrowia i bytowania bezdomnych czworonogów oraz znalezienie dla nich nowych, kochających opiekunów. Odmieniają na lepsze los potrzebujących i cierpiących zwierząt!

Fundacja Psi Los wspomaga corocznymi akcjami schroniska, przytuliska i fundacje pro zwierzęce z całej Polski organizując akcje pomocowe dla psów i kotów, w trakcie takich akcji pozyskuje od Darczyńców, które przeznaczone są na zakup wysokiej jakości karmy (suchej i mokrej) dla najbardziej potrzebujących zwierząt. Psi Los pomaga także osobom ubogim, których nie stać na opłacenie kosztownego leczenia, operacji czy rehabilitacji swoich podopiecznych. Wspomaga także osoby prywatne kupując karmę dla zwierząt.

Bezpieczny Zwierzak nie jest obojętny…

Bezpieczny Zwierzak nie jest obojętny ma potrzeby bezdomnych i potrzebujących zwierząt. Każdego miesiąca wspomagamy Fundację Psi Los przekazując darowiznę na cele statutowe fundacji. Mamy nadzieję, że tak drobna, symboliczna pomoc z naszej strony odmieni na lepsze los niechcianych i często odtrąconych przez człowieka czworonogów.

Łącznie przekazaliśmy już:

Ty także możesz pomóc…

Gorąco zachęcamy do wsparcia Fundacji Psi Los drobnym datkiem. Możecie to Państwo zrobić na wiele sposobów np. przelewając darowiznę na rachunek bankowy lub korzystając z pośrednictwa szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Dotpay.

Kliknij aby zobaczyć numer rachunku bankowego Fundacji Psi Los

„Psi Los” Fundacja im. Joanny Krupińskiej

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Nr rachunku:
56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Aby przekazać darowiznę prosimy skorzystać z poniższego formularza!

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Zadzwoń do nas i zapytaj jak możemy Ci pomóc 600 17 50 50